Rosario to Vampire vše

11. listopadu 2010 v 21:38 |  Rosario to vamipre
Tákžé, nakonec jsem se rozhodla dělat takové články, ve kterých je vše o tom daném anime, o kterém je článek. :) Teď budu psát o Rosario + Vampire.


INFO:

Takže je to vlastně o klukovi jménem Tsukune Aono, který se nemůže dostat na žádnou vysokou školu, pak se ale něco stane. Jeho táta najde na chodníku vyplněnou přihlášku, kterou tam upustil "kněz". Pak chlapec jede do té dané školy. Tam se skamarádí s jednou krásnou a silnou upírkou, Mokou Akashiyou. Pak zjišťuje že je ve škole pro démony a tak začíná příběh, kde se pomalu skamarádí se svými pozdějšími kamarádkami a zažijou mnoho dobrodružství...

Dílů: 13, druhá série: 13 , online se na ně můžete podívat >Tu - 1. série< a >Tu 2. serie Capu<

Obrázky:

Postavy:


Jméno: Tsukune Aono (青野 月音)
Věk: 16-17
Rasa: Člověk

O Tsukunem: Tsukune je průměrný student, který je omylem zapsán na akademii Youkai. Když přijede poprvé do školy, všimne si, že něco není v pořádku. Brzy se seznámí s krásnou mladou studentkou, Mokou, kterámu odhalí jedno šokující tajemství - je upírka! Moka si oblíbí Tsukuneho krev, která ji velmi sladce voní. Tsukune je připraven opustit akademii. Pak se ovšem do Moky zamiluje. I když nemá žádné schopnosti, snaží se chránit své přátelé. Ovšem nikomu nesmí říct, že je člověk, jinak by byl vyhozen ze školy.


Věk: 16-17
Rasa: Upírka

O Moce: Moka je studentka akademie Youkai. Její pravá podoba je upírka. Pokud je sundán růženec z její hrudi, Moka se změní do své pravé podoby, super-upírky, která se od téhle 'vnější' Moky dost liší. Zatímco tahle Moka je velmi laskavá a milá, druhá Moka je chladná a krvelačná a nemá s nikým slitování. Moka je jednou z nejoblíbenějších studentek na škole, takže je velmi oblíbená u chlapců.


Jméno: Kurumu Kurono (黒乃胡夢)
Věk: 16-17
Rasa: Succubus

O Kurumu: Kurumu zpočátku velmi žárlí na Moku a na to, jak je oblíbená, ovšem brzy se stanou kamarádkami. Snaží se svést Tsukuneho, který má ovšem oči jen pro Moku. Je ochotna pro něj riskovat vlastní život. I ona je velmi populární zejména u chlapců. Už jen proto, že má velmi velká prsa.
Jméno: Yukari Sendo (仙童 紫)
Věk: 11-12
Rasa: Čarodějka

O Yukari: Yukari je velmi chytrá mladičká studentka, jejíž pravá podoba je čarodějka, což naznačuje i její oblečení. Je nejchytřejší studentkou na akademii Youkai a proto chodí do vyššího ročníku, než by měla. I přesto ale byla velmi osamělá a stala se terčem vtípků. Moka ji ale pomohla a za to jí byla Yukari velmi vděčná. Po té, co ji Tsukune zachrání před netvorem, se do něj také zamiluje a skamarádí se s ostatními dívkami.


Jméno: Mizore Shirayuki (白雪 みぞれ)
Věk: 16
Rasa: Sněžná žena

O Mizore: Její praví podoba je 'Yuki Onna' - sněžná žena. Dokáže ovládat led a dokáže z něho udělat více svých vlastních klonů. Po dlouhé nepřítomnosti se vrátila do školy a projevila zájem o Tsukuneho. Mizore je stydlivá, ne moc výřečná a docela samotářská. Ovšem i přesto si dokáže najít přátelé.Jméno: Ruby Toujou (橙条 瑠妃)
Věk: 18-20
Rasa: Čarodějka

O Ruby: Ruby je čarodějka z lidské říše, která chtěla zničit lidský svět. Po tom, co poznala Yukari, Tsukuneho a jeho přátelé si uvědomila, že to co dělá není správné. Po té žila na Youkai akademii kde vypomáhala ředitelovi školy.

Jméno: Kokoa Shuzen (朱染 心愛)
Věk: 16
Rasa: Upírka

O Kokoe: Kokoa je mladší, nevlastní sestra Moky. Stejně jako ona má schopnosti upírky, ovšem ty její nejsou spoutané. Když přichází prvním rokem na Youkai akademii, má jeden cíl - zabít Moku! Předtím, než Moka odešla studovat, spolu obě dvě soupeřily. Kokoa nikdy nedokázala porazit Moku a tak přišla na akademii, aby ji dokázala že tentokrát ji porazí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Ano 36.1% (110)
Ne 30.2% (92)
Trochu 33.8% (103)

Komentáře

1 Animka Animka | 23. ledna 2011 v 16:21 | Reagovat

JJ tohle anime znám a je to hustý.Nejradči mám Moku,ale i sněžná žena je moc krásná :D Je legračn jak se o něj vždy přetahují xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama