Naruto - vše

11. listopadu 2010 v 21:39 |  Naruto

Naruto

18. dubna 2010 v 12:04
Ahoj! Teď něco o mém oblíbeném anime Naruto! jistě ho všichni znáte! Hlavní a velmi objemná stránka o narutovi je konoha.cz, kterou naleznete v sekci super stránky v menu.INFO:
Je to složité, jistě všicni znáte děj xD mi se to nechce vypisovat... XD XD No, více znalostí o Narutovi naleznete na té konoze :D Ale zatím neznám žádného otaku, co by neznal naruta XD

Obrázky: (jen pár)Dílů:  Naruto normální asi něco kolem 200 a naruto Shippuden takjy kolem 200, furt se přidává...

Postavy:

Uzumaki NarutoHlavní postava, vše se děje kolem této postavy. Jeho hlavním snem je být nejlepším bojovníkem všech dob, aby ho uznávali. Uvnitř sebe má skrytého démona, Devítiocasou lišku, kterou do něj zapečetil sám 4. hokage. Jeho nejsilnější technika je Fuuton, Rasen Shuriken (kterou nezvládl ani 4. hokage), Oodana Rasengan a samotný Rasengan pak také svolávací jutsu a KageBushin no Jutsu. Naruto už jednou propadl Devítiocasé lišce natolik, že ublížil Sakuře. 

Uchiha SasukeSilný protivník z klanu Uchiha, který byl vyvražděn jeho bratrem. S Narutem se stali přáteli, ale Sasuke touží po oplatě jeho bratrovy. Sasuke je velmi nadaný a je nazývaný geniem. V průběhu děje odejde z Konohy za Orochimarem, aby se stal silnějším. V Shippudenu se, ale stane tak mocným, že zabije Orochimara a vytvoří nový tým, aby se postavil svému bratrovy. Jeho techniky např. jsou Chidori, Chidori Nagashi.

Haruno Sakura

http://4.bp.blogspot.com/_nYyDYPRivFw/SD7E92sw4kI/AAAAAAAAAB8/LRMoQg2_9aY/s320/sakura_haruno.jpg


Dívka, která perfektně ovládá svoji vnitřní sílu (chakru), zamilovaná do Sasukeho a sílu má ohromnou sílu. Její sensei je sama 5. hokage. Sakura má růžové vlasy a její jméno je odvozeno od růževých květů třešně (stromu). Ani Sakura neuměla Sasukeho zastavit v jeho rozhodnutí zabít jeho bratra.

Hatake Kakashi

http://www.palimpalem.com/1/Manga-Anime-Naruto/userfiles/naruto_kakashi0020.jpg


Sensei (učitel) těchto Sasukeho, Sakury, Naruta, říká se mu copy ninja kvůli jeho Sharinganu (oku, které dokáže zkopírovat nepřítelův útok), v shippudenu použije Kakashi  vylepšený Mangekyou sharingan ,aby zastavil utíkajcího Deidaru, nakonec mu urve ruku. Kakashi i přes úspěh mangekyou sharinganu končí po missi v nemocnici. Kakashi ovládá svolávácí jutsu po nimž vyvolá své věrné psí pomocníky. Asi si všichni říkáte proč tu je ten článek, když v něv vlastně nic není... aby všichni věděli že Naruta znám....
No nic, tenhle článek je nepodřadný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Ano 36.1% (110)
Ne 30.2% (92)
Trochu 33.8% (103)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama