Nana - vše

11. listopadu 2010 v 21:40 |  Nana

Nana

18. dubna 2010 v 13:25
Ahoj! Tak teď doufám že si z tohoto článku něco vezmete, ne jak z Naruta XD XD XD Je o anime NANA!

INFO:
Je to vlastně o dvou dívkách (20) které mají hodně společného, např.: Jméno. Obě se náhodou setkaly ve vlaku při jízdě do Tokia, Nana Oosaki tam jela pro zpěv, byla punkerka a navíc její kluk, teď velká hvězda slavné skupiny Trapnest, tam byl, Ren. Nana druhá tam jela za svým klukem. Obě hledají ubytování a shledají se v jednom bytě na prodej - rozhodnou se s polu bydlet. Tak a to byl úvod teď začíná příběh - obě čelí překážkám života a prožívají je spolu.

Dílů: 47, já jsem se na to dívala na animetym.fonty, ale to je slovenská stránka musíš se tam registrovat, to je ale jedno, bo je tam nespočet božích anime. Jejich stránky najdeš v menu v sekci super stránky :)

Obrázky:yahoo_front1smallsize.jpg image by nana_takoyakis

Kawai!:
Kawai!!! 2:

Postavy:
Komatsu Nana - Nebo taky přezdívaná Hachi, kvůli své povaze, se neustále zamilovává. Původně přijela do Tokia za svým přítelem s kterým se stejně později rozejde. Nana umí skvěle vařit, což oceňují všichni z Blastu. Hachi se taky seznámí se skupinou Trapnest a potom otěhotní.

Osaki Nana - Nana vyrůstala od mala u babičky. Měla v jejich městečku kapelu Black Stones, která se rozpadla, když jejich kytarista odjel do Tokia. Potom Nana jede taky do Tokia, aby se stala profesionální zpěvačkou. Když se potká s Nanou, začne jí říkat Hachi. Její životní láska je Ren.

Honjo Ren - Ren je kytarista skupiny Trapnest. Hrál ve skupině Black Stones, ale potom kvůli Trapnestu odešel do Tokia. Nosí na krku zámek s písmenkem R, který mu tam pověsila Nana.

Terashima Nobuo - Nobu je kytarista Blastu. Nanu zná už od střední kde se s ní seznámil díky muzice. Přestěhuje se do Tokia, protože chce obnovit Black Stones. Je dědic nějakého hotelu nebo čeho, ale dává přednost hudbě.

Takagi Yasushi - Yasu vystudoval právničinu a je leader skupiny Blast (Black Stones). Přestěhoval se kvůli Naně do Tokia. Za Yasuem si chodí všichni pro radu, je to taková pomocná ruka všech.

Okazaki Shinichi - Shin je nejmladší člen kapely Blast. Je to taková Hachiino dítě, protože se ho pořád snaží vychovávat. Shin si "vydělává" jako prostitutka, ale potom si začne s Reirou. Bydlí s Nobuem, protože nemá kde jinde bydlet.

Ichinose Takumi - Takumi je leader skupiny Trapnest. hodně využívá toho, že je populární u dívek a žen. Nutí Reiru pracovat a používá i docela hnusné triky k tomu, aby ji přinutil zpívat. Když se seznámí s Hachi, něco si s ní začne...

Serizawa Reira - Reira je zpěvačka skupiny Trapnest. Dřív chodila s Yasuem, ale rozešli se. Má ráda Shina, ale taky Takumiho. Když ji něco pořádně rozhodí, není schopná práce a utíká.

Fujieda Naoki - Naoki je bubeník skupiny Trapnest a taky je to taková veselá kopa. Moc se v anime neobjevuje, takže se toho o něm moc neví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Ano 36.1% (110)
Ne 30.2% (92)
Trochu 33.8% (103)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama